Dr. Sibel Örsal

Dr. Sibel Örsal - Nişantaşı Diş Hekimi

Sibel Öznur Örsal Ankara Atatürk Lisesini bitirdikten sonra Hacettepe Diş Hekimliğine girmiş ve 1990 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Periodontoloji Ana Bilim Dalına araştırma görevlisi olarak girmiş ve 1995 senesinde uzmanlık ünvanını almıştır. Araştırma görevlisi olduğu yıllarda ve sonrasında bir çok bilimsel çalışması olmuştur.

Meslek hayatına 12 yıl Dentamed Diş Tedavi Polikliniğinde devam etmiştir. 2007’den itibaren Nişantaşı Doktorlar Merkezi’ndeki muayenehanesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Yerli ve yabancı kongrelere konuşmacı ve katılımcı olarak katılmaktadır. Türk Periodontoloji derneği ve IAP üyesidir. Muayenehanesinde ileri periodontal hastalıkların cerrahi tedavisi, kemik greftlerinin uygulanması ve diş eti şekil bozukluklarının estetik olarak düzenlenmesi ve implant üzerinde çalışmaktadır.

İmplant cerrahisi, diş eti estetiği ve cerrahisi ve eklem hastalıkları özellikle çalıştığı alanlardır.

Kliniğinde birçok dalda uzman olan hekimler ile mutli-disipliner yaklaşımla çalışmaktadır.

Tedaviler Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

Dr. Sibel Örsal Ağız Kokusu Tedavisi Hakkında Bilgi Veriyor

Hizmetlerimizden Faydalanan Değerli Hastalarımızın Görüşleri

Sevgi A.

Diş taşı temizliği için başvurdum fakat öncesinde Nişantaşı kliniğinde genel bir muayene yapıldı. Doktorumun dikkati sayesinde yeni başlayan diş eti iltihabı da tedavi edildi. Doktorundan personeline kadar güven veren bir ekiple birlikte olmak keyif vericiydi. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Sevgi A.Diş Eti Hastalıkları
Sinem C.

Çürük nedeniyle yaşadığım diş kaybı beni zorlu bir sürece soktu. Muayenemi yapan hekim implant ile sorunun ortadan kalkacağını anlattıktan sonra implant tedavisine başladım. Kısa sürede sorunsuz bir tedavi süreci geçirdiğim için çok mutluyum.

Sinem C.İmplant
Tuğçe K.

Diş yapısındaki bozukluk hem sağlık hem de estetik bozukluğa sebep oldu. Doktorum ortodonti tedavisi önerdi. Süreci başından sonuna kadar net biçimde anlattıktan sonra tedavim başladı. Şimdi daha sağlıklı dişlere sahibim.

Tuğçe K.Ortodonti