HİZMETLERİMİZ

Diş hastalıkları konusunda sıkıntı yaşayan siz değerli hastalarımıza 30 yılı aşkın bir süre boyunca elde ettiğimiz deneyimler ile yardımcı olmaya çalışıyoruz. Özellikle diş eti hastalıkları ve ağız kokusu tedavisinde uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımla birlikte özgüvenle, huzursuzluk duymadan kahkahalar atabilmeniz bizim için en kıymetli ödüldür.

Her yaştan hastalarımızın hayat kalitesini düşüren diş eti hastalıkları, diş eti çekilmesi, ağız kokusu, diş kaybına bağlı sorunlarını kişiye özel belirlediğimiz tedavi yöntemleriyle gideriyor, benzer rahatsızlıkları bir daha yaşamamanız için gerekli tavsiyelerde bulunuyoruz.

Diş Eti Tedavisi

Sağlıklı diş eti, sağlıklı bir ağıza sahip olmanın birinci şartıdır. Birçok hasta yaşadığı diş kayıplarının, ağızda oluşan istenmeyen kokuların sebebinin diş etlerindeki problemlerden kaynaklı olduğunun farkında değildir. Oysa sağlıklı diş etleri, sağlıklı bir gülümsemenin anahtarıdır.

Diş eti tedavisi hakkında daha fazla bilgi alın.

Seramik Porselen Dişler - Dr. Sibel Örsal

Ağız Kokusu Tedavisi

İstenmeyen ağız kokusu sosyal hayatta bizi oldukça zor durumda bırakan bir problemdir. Ağız kokusunun sebepleri arasında diş çürüğü, diş taşı, diş eti hastalıkları gibi sebepler başlıcalarıdır. Dr. Sibel Örsal uzmanlık alanı olan ağız kokusu tedavisinde son gelişmeleri takip ederek, size ferah bir nefes kazandırmanın en uygun yöntemlerini uyguluyor.

Ağız kokusu tedavisi hakkında daha fazla bilgi alın.

Diş eti hastalığını kim tedavi eder?

Protez Tedavisi

Doğuştan gelen diş bozuklukları ya da sonradan yaşanan diş kayıpları güvenle gülümsememizin önündeki en büyük engeldir. Günümüzde bu problemlerin çözümü protez tedavileri ile oldukça kolaydır. Kliniğimizde size en uygun protez şeklini belirleyerek tedavinize başlıyor, özlediğiniz gülümsemeye kavuşmanıza vesile oluyoruz.

Protez tedavisi hakkında daha fazla bilgi alın.

Sistemik Hastaliklar