Diş Eti Tedavisi

Diş eti hastalıkları diş kayıplarının başlıca sebeplerinden olmasına rağmen hastalarımızca yeterince önemsenmeyen rahatsızlıkların başında gelir. Diş eti çekilmesi, diş eti iltihabına bağlı diş eti şişmesi, diş eti kanamaları birçoğumuzun sıklıkla yaşadığı durumlar olduğu için normal kabul edilir. Oysa bu tür problemler için zamanında uzman bir hekime başvurulup, hızlıca önlem alınmazsa diş eti ameliyatına kadar varan ciddi sorunlara yol açabilir.

Her gün, doğru ürünlerle doğru şekilde uygulanan diş eti bakımı çoğunlukla diş eti hastalıklarının önüne geçilmesine yardımcı olsa da, zaman zaman stres bile diş etinde yaşanan problemlerin sebebi olabilir.

Sizin de diş eti çekilmesi, diş eti kanaması, diş eti şişmesi veya iltihaplanması problemleriniz varsa diş eti hastalıkları konusunda uzmanlığımız ile size en doğru tedaviyi belirleyebilir, kısa süre içerisinde diş kaybına uğramanıza engel olacak müdahalede bulunabiliriz. Daha detaylı bilgi ve diş eti tedavisi fiyatları için bizi arayıp, randevu alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Seramik Porselen Dişler - Dr. Sibel Örsal