Protez Tedavisi

Diş kaybı yaşayan hastalarımızın günlük hayatları bu durum yüzünden olumsuz etkileniyor. Yalnızca fiziksel olarak değil mental olarak da yıpratan bu kayıpların bir an önce tedavi edilmesi kişinin yararına olacaktır. Kliniğimizde son diş protez teknolojilerini kullanarak tedavilerinizi yapıyor, eski sağlıklı günlerinize dönmenize yardımcı oluyoruz. Kron ve köprü tedavileri gibi nispeten daha uygun fiyatları uygulamalar dışında implant gibi sağlamlık ve uzun ömürlülük açısından daha tavsiye edilebilir yöntemlerin uygulamalarını titizlikle yapıyoruz.

Kliniğimizde implant tedavisi yaparken en yüksek kalite malzemeler kullanarak, hastamızın ağız içi, kas ve dudak yapısına en uygun görüntüyü vermeye özen gösteriyoruz. İmplant uygulaması sonunda hastalarımız doğal ve estetik bir görünümün yanısıra orijinal dişlerine en yakın çiğneme fonksiyonunu yerine getiren dişlere sahip olur.

Diş kayıpları haricinde, estetik kaygılarla hayatı etkilenen hastalarımız için en son seramik (porselen) diş uygulamalarını da kliniğimizde titizlikle yapmaktayız. Üstelik yeni dişlerinize kavuşmanız yalnızca üç seans, yaklaşık bir hafta sürmektedir. Tedavinin mümkün olduğunca kısa tutulması da sosyal hayatınızı etkilemeden istediğiniz mükemmel gülümsemeye sahip olmanızı sağlar.

Bize Ulaşın

Sistemik Hastaliklar